Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde cami halılarının yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak cami halısının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve cami halısının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler.

 • Cami süpürgesi : çift motorlu cami süpürgesi fırçalı sistem halı temizlik makinası
  vakum motoru gücü : 1100 watt
 • Fırça motoru gücü : 200 watt
 • Toplam güç : 1300 watt
 • Fırça uzunluğu : 46 cm
 • Torba kapasitesi : 5,3 litre
 • Ağırlık : 9,5 kg.

STANDART AKSESUARLAR

 • Dar Köşe Başlığı
 • Döşeme Başlığı

İSTEĞE BAĞLI AKSESUARLAR

 • Kağıt Filtre Torbası
 • Bez Filtre Torbası

SEBO 470’İN KULLANIM ALANLARI
Halı döver fırçası ile cami temizliğinde etkili temizlik sağlayan cami süpürgeleri sadece kuru vakum makinalarıdır. Halı kaplı olan ofisler için turbo elektrikli fırçası ile halılarda derinlemesine temizler. Tekrar toz kalkmasını engeller. % 100 Alman teknolojisi ve tasarımı.
Dünyanın En Hafif Ticari Elektrikli Süpürgesi (sap üzerinde 860g. ağırlık.
Hortum kullanılarak alçak ağırlık merkezi istikrarı sağlar
Maksimum konfor için teleskopik uzatma borusu
Metal Ultra güçlü rulman ile fırça desteği
Aksesuarları Üzerinde Taşıma Özelliği
Gövde Üzerinde Yedek Toz Torbası
Entegre kuru halı yıkama-temizleme sistemi
Halı ve tüm zeminlerde Kolay Değiştirilebilir rulo
Yüksek verimli elektrik motorları (2 adet motor A Sınıfı)

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler. Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 üzeri olan uygulamalar için uygundur.

Cami, Otel, Kreş, Yurt, Resmi daireler, Özel işyerleri… gibi mekanlarda kullanılabilir. Yeni serilen halıların havlarını almada, halı temizleme firmalarınca; yıkama öncesi toz alma ve kuruduktan sonra müşteriye teslim öncesi hav alma işlerinde de kullanılır. Halıları canlandırırlar, “halı kelleşmelerini”, “Halı kusmalarını” önlerler. Eğilmeden kullanıldığından bel ağrılarına sebep olmazlar. Temizliğe ayrılan zamanı kısaltırlar. Enerjiden tasarruf sağlarlar. Alternatif makinelere gerek bırakmazlar.

Bu sayfayı paylaş: